Česká Pošta

Balík do ruky - Česká pošta garantuje doručení na Vámi zvolenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. Přes SMS nebo e-mail Vás bude Česká pošta informovat o pohybu balíku. Na adrese www.ceskaposta.cz/zmenadispozice můžete v den podání změnit adresu pro dodání.

Balík na poštu - Česká pošta garantuje doručení Vámi zvolenou pobočku České Pošty následující pracovní den po podání zásilky. Přes SMS nebo e-mail Vás bude Česká pošta informovat o pohybu balíku. Na adrese www.ceskaposta.cz/zmenadispozice  můžete v den podání změnit pobočku pro dodání.

PPL

PPL je kurýrní služba, garantuje doručení do 24 hodin po podání zásilky. Většinou doručuje v době od 8 do 18 hod. V den doručení Vás kontaktuje kurýr a sdělí přibližný čas doručení. Na adrese www.pplbalik.cz můžete změnit adresu pro dodání, datum doručení, případně vyžádat večerní doručení.

Zásilkovna

Zásilkovna doručuje zboží 1-3 dny po podání zásilky. Zásilku si můžete vyzvednout na jedné z mnoha poboček v celé ČR. Seznam výdejních míst naleznete zde.

Osobní převzetí

Osobní převzetí je možné po předchozí domluvě na adrese Mitušova 1067/37 v Ostravě - Hrabůvce.